NIEWIERZPLOT.COM > Z KRAJU
Warszawa sparaliżowana!

Ulice Warszawy od kilku dni są zakorkowane. Nie sposób przemieszczać się po mieście samochodami, czy środkami komunikacji miejskiej.

Nasi wysłannicy wyruszyli w teren, by pomimo niesprzyjających warunków poznać przyczyny zaistniałej sytuacji oraz wysondować przybliżony termin przełamania komunikacyjnego impasu.

Okazało się, iż jak zwykle figla spłatała nam kapryśna aura. Dyrektor Zarządu Dróg Miejskich, mgr B.E. Ton wystosował oświadczenie, w którym informuje, iż po prostu naszych drogowcóE zaskoczyła wiosna.

- Zawiodła komunikacja między grupami roboczymi - oświadczył dyr. Ton. Nasi pracownicy z Mokotowa, widząc jedną jaskółkę, zignorowali ten znak wiedząc, że to przecież jeszcze o niczym nie świadczy. Przynajmniej w temacie wiosny. Równocześnie podobne obserwacje poczyniły inne ekipy i podobnie też zareagowały.

W efekcie, piaskarki nieustannie rozsypywały piasek po ulicach. Aż do dziś, kiedy to okazało się, że jego warstwa jest tak gruba, iż uniemożliwia wyjazd ciężarówek na miasto.

W trybie pilnym zwołano zebranie sztabu kryzysowego. Według naszych informacji, dotychczasowe obrady zakończyły się piaskiem.

Jan Piotr Szatan
2002-04-23

Powiadom znajomego o tym artykule  |  Wykop tego newsa