NIEWIERZPLOT.COM > KULTURA
Znamy Idola!

Tak jest! Wiemy już, kto wygra konkurs "Idol” emitowany w Polsacie! Dotarły do nas przecieki z wiarygodnych źródeł i jako redakcja kochająca swoich czytelników, nie mamy oporów, żeby się nimi z Wami podzielić. Ale nikomu nie mówcie!

Nasz informator zasiadający w jury wyżej wspomnianego konkursu za symboliczną złotówkę sprzedał nam cenną informację. Swoje motywy wyjaśnił tym, że tak naprawdę nie jest człowiekiem łasym na pieniądze, że gestem tym chciał rozwiać pogłoski, że jest bezwzględnym chamem i że tak naprawdę nosi zerówki. Prosił jednak o dyskrecję i nie podawanie jego nazwiska.

No ale do rzeczy. Dowiedzieliśmy się, że w finale konkursu "Idol” czeka nas nie lada niespodzianka, ponieważ zwycięzcą nie zostanie żaden z finalistów. Nawet ten, który pozornie będzie miał największe szanse. W kluczowym momencie organizatorzy zasnują salę dymem, z którego na gniadej klaczy wyłoni się prawdziwy i jedyny Idol tego programu – Kuba Dzielnicowy. Szok? Chyba nie za bardzo, co? My też kochamy Kubę!


panini
2002-06-14

Powiadom znajomego o tym artykule  |  Wykop tego newsa