NIEWIERZPLOT.COM > Z KRAJU
A to ci artyści!

W środowe późne popołudnie, do jednego z mieszkań na warszawskim Muranowie, wykorzystując zaufanie zamieszkującuch ów lokal obywateli wdarło się dwóch osobników znanych stołecznej policji jako Ma oraz Szu. Jegomościowie uśpili czujność lokatorów podając się za artystów rewiowych.

Przeprowadzona w trybie natychmiastowym wizja lokalna odsłoniła straszliwą prawde na temat wydarzeń jakie rozegrały się pod feralnym numerem 41. Otóż bowiem na miejscu, szczwani hochsztaplerzy oszołomili zajmującą lokal młodą parę plikiem fotografii o szokującej treści. Oczom lokatorów obajwiły się sceny obsceny i aktów satanistycznych.

Wykorzystując zaistniałą sytuację, jeden z intruzów czmychnął do łazienki, gdzie prawdopodobnie obmył stopy, po czym wespół ze swym kompanem dokonali konsumpcji gumy Mamba. Jakie jest znaczenie tego ostatniego faktu, tego dotychczas inspektorzy policji nie odkryli. Wiadomo jedynie, iż po chwili oddalili się w ogromnym pośpiechu.

Policja pracuje nad rozszyfrowaniem planów tej szajki. Prowadzący sprawę porucznik Pułkownik powiedział - Podejrzewamy, że mamy do czynienia z cyklistami, co wnosimy po rowerach.

Czyżby historia miała się powtórzyć? Póki co, apelujemy o wzmożenie czujności.

Jan Piotr Szatan
2002-06-21

Powiadom znajomego o tym artykule  |  Wykop tego newsa