NIEWIERZPLOT.COM > ZE ŚWIATA
Dlaczego Madagaskar?

Po latach ciężkiej pracy, amerykańskim naukowcom udało się rozwiązać zagadkę radzieckiego planu przesiedlania Żydów na Madagaskar. Poniżej przytaczamy fragment wywiadu-rzeki, jaki naszemu korepondentowi udzielił przewodniczący ekipy E.G.Nomm. [Wywiad ten nigdy nie będzie publikwany w całości, ze względu na straszne wodolejstwo]

-D: To niesamowite! Jak udało się wam rozszyfrować całą zagadkę, znając jedynie trzy niewiele mówiące słowa: ”Żydzi na Madagaskar”?
-E.G.N.: Tak, muszę przyznać, że ten plat to misterna robota, choć grubymi nićmi szyta. Jednak udało się nam dotrzeć po nitce do kłębka. Za tym prostym hasłem (ŻnM) kryje się ukryta prawda. Pamięta pan bowiem zjawisko >bananowej młodzieży<. Otóż odkryliśmy głęboko w historii ludzkoś tkwiące powiązania tej grupy ludzkiej z Żydami i odwrotnie. Długo zastanawialiśmy się, co to może znaczyć. Analizowalimy na różne sposoby hasło, pobieraliśmy próbki... Aż tu nagle - takie olśnienie!

-D: To fenomenalne! Ale co to oznacza w praktyce?
-E.G.N.: Oczywiście to, że Żydzi są Murzynami, którzy przed wiekami opuścili Madagaskar i przybyli na Bliski Wschód, a stamtąd dalej na zachód.

-D: A skąd wiadomo, że to akurat Madagaskar?
-E.G.N.: Mimo wielkich zmian w fizjonomii, niezmienne pozostało zamiłowanie tej nacji do bananów, czego dowodzi wspomniane określenie. Jest to specyficzna odmiana bananów, jednak nie wiemy jeszcze, czym różni się od kontynentalnej. Wielkim polem do odkryć jest jeszcze kwestia brakujących ogniw pośrednich, między dzisieszymi Madagaskarczykami a Semitami, z których mamy tylko pierwsze i ostatnie. Widzi więc pani, że mamy przed sobą wiele pracy, a nasze odkrycie, mimo iż wiekopomne, pozostaje narazie jedynie wierzchołkiem góry lodowej [Iceberg].

-D: No właśnie! Pozostaje przecież do wyjaśnienia kwestia zatopienia Tytanika, w której głównym podejrzanym jest przecież właśnie Iceberg. Czy on również pochodził z Madagaskaru?
-E.G.N.: Nie mamy jeszcze wystarczających danych, by stwierdzić to z całą pewnością, jednak donoszono nam o podobnych przypadkach w okolicy tej afrykańskiej wyspy, tzn, że Żydzi rzucali się na statki pasażerskie. Nie mogę jednak narazie rzec nic więcej.


Me-Ghana
2002-07-10

Powiadom znajomego o tym artykule  |  Wykop tego newsa