NIEWIERZPLOT.COM > ZE ŚWIATA
Britney Spears v. 2.0.1

Popularna wokalistka, enfant terrible amerykańskiej sceny muzyki pop - Britney Spears po raz kolejny wykonała woltę w kwestii swojego image'u. Podczas ceremonii wręczania prestiżowych nagród Gramy-Gramy-Jak-Durnie-Wyglądamy oświadczyła, iż wskutek duchowych zmian jakie przechodzi postanowiła zamanifestować swą nową osobowość. W związku z tym, gwiazda przekłuła sobie smutki, a także mamie w brew.

W branżowej - i nie tylko - prasie zawrzało. Menadżer artystki zapewnił, iż owo wydarzenie nie ma nic wspólnego z rzekomym kultem Szmatana, co sugerowała prasa bulwarowa i buduarowa.

Poprosiliśmy o wypowiedź kilka osób z polskiej sceny muzycznej. Zbigniew Hołdys-Pruski przywołał przypadek lidera zespołu W Róże Do Europy, Piotra, który wytatuował sobie całą klattę. Irena Jarocińska wspomina wspólne rajdy po studiach piercingu, które odbywała ze Zbigniewem Wódeckim.

Jak więc widać, nie ma w tym nic szokującego. Jedynie Marylin Manson, syn Edwarda, wyraził swą głęboką dezaprobatę dla podobnych praktyk. Jego serdeczny przyjaciel - Leonard Cohen zrzucił to jednak na karb lekkiej depresji muzyka. - On ma tak zawsze jeśli do poduszki nie poczytam mu św. Franciszka.

Jan Trzpiot Szatan
2002-11-08

Powiadom znajomego o tym artykule  |  Wykop tego newsa