NIEWIERZPLOT.COM > Z KRAJU
Szczęśliwy powrót na dawne siedlisko!!!

Z OSTATNIEJ CHWILI: DZIęKI OSOBISTEJ INTERWENCJI MINISTRA ŚRODOWISKA W WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM UDAŁO SIę REINTRODUKOWAć RYSIA!!!

Rysiu R.*, znany handlarz szrotem i szprotem, wieloletni członek (ostatnio: Polskiego Stronnictwa Ludowego), został (na stanowcze żądanie swoich kolegów z Ministerstwa Środowiska) reintrodukowany na stanowisko Przewodniczącego Gminnego Funduszu Ochrony Własnego Środowiska w Prząśniczce. Szczęśliwy działacz nie krył łez wzruszenia, chociaż – jak wyznał we wczorajszej „Kropce nad j” – po cichu liczył na objęcie posady wiceministra edukacji, co podobno obiecano mu kilka miesięcy temu. „Gdybym wiedział, to bym oszczędził na maturze” powiedział dziennikarce, nieco rozgoryczony.

*Jego nazwiska (które zabawnym zbiegiem okoliczności jest takie samo, jak zupełnie z nim nie spokrewnionej piosenkarki Maryli Rodowicz) nie możemy ujawnić ze względów proceduralnych, gdyż obecnie Prokuratura Trójkątowa w Łodzi prowadzi przeciwko niemu postępowanie zaciemniające w sprawie świadomego zaniżenia przez Ryszarda R. zwyczajowej łapówki dla inspektora skarbowego).


czubasa
2003-02-09

Powiadom znajomego o tym artykule  |  Wykop tego newsa