NIEWIERZPLOT.COM > Z KRAJU
Prezydent o mało nie wytortował!

Wczoraj w biały dzień, choć w przyjemnym cieniu, prezydent ciasta społecznego Szarawy padł ofiarą bezpardonowego, bezprecedensowego oraz zdecydowanie bezecnego ataku ze strony lewej (od wejścia). Sprawca, którego w efekcie bohaterskiej interwencji straszy miejskiej udało się schwytać, sterroryzował prezydencką ochronę odbezpieczoną bajaderką, aby po chwili z zimną krwią zaatakować pana prezydenta chytrze ukrytym tortem.

Cios był tym bardziej dotkliwy, że powszechnie wiadomo o ogromnej słabości prezydenta do słodyczy, zwłaszcza rurek z kremem, za których regularne dostawy odpowiedzialny jest osobisty assystent naszego włodarza.

Specjalista służb spcecjalnych, proszący o zachowanie anonimowości, przekazał nam nieoficjalnie informację, jakoby ekspertyza wykazała, że tort był od Bliklego, tak więc atak był profesjonalnie przygotowany, a osoby, które go inspirowały i sfinansowały należą do zamożniejszej części społeczeństwa. Czyzby więc znowu masoni i ci drudzy, co zawsze?

Tymczasem środowiska związane z innymi środowiskami domniemują, iż powodem ataku może być niewyjaśniona do dziś sprawa z porwaniem Księżyca.

Poseł Jagiełło zaklina się na wrzód matki, że o niczym nie wiedział, choć juz dawno przestrzegał odpowiednie czynniki.

Torrtoryści z Al-Kremidy nie przyznają się do tego zamachu, twierdząc, że i tak zajęci są szykowaniem bombonierki na urodziny prezydenta Susza.

Pan Marian Rakieta
2004-06-03

Powiadom znajomego o tym artykule  |  Wykop tego newsa