NIEWIERZPLOT.COM > Z KRAJU
Gwiazda namawia do dobra!

Takiego skandalu nikt się nie spodziewał! W ostatnich dniach prasą wstrząsnęła informacja na temat rzekomych wypowiedzi znanej aktorki Anny Dymnej, która w kilku wywiadach w sposób zdecydowany deklarowała swoje oddanie idei szerzenia dobra.

Krajowa Rada ds. Radiofonii i Telewizji nie ukrywa swego oburzenia i podjęła kroki mające na celu ustalenia swych kompetencji w kwestii [prośba do korektora o ładne zakończenie tego zdania; komentarz wyciąć]

Nie mniej zbulwersowany jest menadżer artystki, który nie potrafi uzasadnic postawy swojej klientki. Przyznał jednak, że jego zdaniem popularna aktorka wydała na siebie branżowy wyrok śmierci. - Dobro jest, ech... dobre dla Michaela Landona, ale ja bym mu osobiście ręki nie podał.

Oliwy do ognia dolała sama aktorka stwierdzając, iz nie widzi niczego zdrożnego w swoim światopoglądzie i dopóki starczy jej sił będzie podlewać rabatki i opiekować się chorymi. Skandalizująca gwiazda wyznała także, że te idee wpajała zaróno swoim dzieciom, jak i podopiecznym. Istnieje więc spore niebezpieczeństwo, że za jakiś czas może dojść do szerszej manifestacji podobnych zachowań.

Na straganach juz pojawiły się koszulki z podobizną aktorki i podpisem "Dobra, dobra". Wspomniany już menadżer artystki wyznał, że w głębi ducha liczy na to, że cała akcja to tylko bluff, zasłona. Dymna.

Pan Marian Rakieta
2005-05-01

Powiadom znajomego o tym artykule  |  Wykop tego newsa