NIEWIERZPLOT.COM > ZE ŚWIATA
Pan Demia coraz bliżej!

Media na całym świecie alarmują, utrzymując, że pan Demia jest coraz bliżej. Nie chcąc pozostać w tyle, dołączamy do tego złowróżbnego tonu.

Wedle naszych przecieków ze źródeł zbliżonych do pragnącego zachować anonimowość konduktora PKP, pan Demia podróżuje pierwszą klasą z Madrytu, radośnie żłopiąc piwo i zakąszając drobiowymi kiełbaskami. Jak udało nam się ustalić, cel jego podróży jest czysto turystyczny, co nie zmienia faktu, że służby porządkowe zostały postawione w stan podwyższonej gotowości.

Powołano specjalny sztab antykryzysowy, którego zadaniem ma być niedopuszczenie do spotkania pana Demii z jego odwiecznym rywalem - panem Iką. Przypomnijmy - pan Ika - ekscentryczny japoński biznesmen, filozof i kalambur w jednym słynie ze swej wybuchowości.
Aby zminimalizować rozmiar ewentualnej katastrofy, opracowane zostały tzw. niecierpiące zwłoki, które rozrzuci się na newralgicznym terenie.

O rozwoju wypadków będziemy na bieżąco informować, tymczasem radzimy przygotować się na najgorsze, a po gazetę wysyłać dzieci lub psa.

Parias Milton
2006-03-10

Powiadom znajomego o tym artykule  |  Wykop tego newsa