NIEWIERZPLOT.COM > ZE ŚWIATA
Policja straciła kontrolę!

Niewesołe doniesienia napływają do nas z Nowego Jorku. Tamtejsza policja straciła kontrolę nad miastem.

O szczegółach sprawy opowiada policjant polskiego pochodzenia - podinspektor Nick Czemny: - Tak, to wszystko prawda. Sprawdził się najczarniejszy scenariusz. Na chwilę obecną mogę powiedzieć, że doszło do takiego incydentu. Za wcześniej jednak jest na stawianie jakichkolwiek zarzutów.

W dniu wczorajszym policyjny helikopter transportował kilku prominentnych funkcjonariuszy służb porządkowych, w tym także dwóch specjalistów do spraw kontroli z policyjnego wydziału wewnętrznego. W niewyjaśnionych dotąd okolicznościach wypadli oni z lecącej nad miastem maszyny i ponieśli śmierć na miejscu matki z dzieckiem.

Nieoficjalnie mówi się, że w ten haniebny sposób policja usiłuje ukryć skandal korupcyjny w swych szeregach. - Jaka znowu korupcja? - obrusza się pułkownik Sash Etcah - Owszem, za drobnym wynagrodzeniem pomagamy temu, czy owemu, ale żeby od razu nazywać to korupcją? To zamach na dobre imię policji - grzmi oficer - Ani chybi to robota układu scalonego ze światowym spiskiem Zła.

Całą sprawę pozostawiamy bez komentarza. Każdy z nas powinienem rozważyć prawdziwość zaistniałych faktów w zgodzie z własnym sumieniem. Tym bardziej, że pan pułkownik obdarował nas okolicznościową laurką w formie czeku na pokaźną sumkę. Dziękujemy!

Parias Milton
2006-03-13

Powiadom znajomego o tym artykule  |  Wykop tego newsa