NIEWIERZPLOT.COM > Z KRAJU
Porwano portret Papierza

Jak poinformował rzecznik Komendy Głównej Policji, wszystkie służby mundurowe w kraju zostały postawione w stan gotowości w związku z porwaniem portretu Papierza.

Portret został porwany przedwczoraj i pomimo wysiłków śledczych, dotąd nie udało ustalić się kim są porywacze. Wiadomo jedynie, że zażądali okapu i helikobaktera z instrukcja obsługi.

Być może nieco więcej światła na sytuację rzucą sensacje jakimi raczy media poseł Wświat-Niewierzejski. Wedle jego słów, przestępcom towarzyszyła kobieta, której fizjonomia i sposób bycia w ogóle wskazuje na jej przynależność do ugrupowania tzw. kobiet atrakcyjnych, co w opinii posła jest już podejrzane same w sobie. W związku z tym złożył on do Muskulatury Rejonowej wniosek o przyjrzenie się temu wątkowi w tej jakże zagmatwanej sprawie oraz przybicie piątki posłów SLD do ściany płaczu.

Przypomnijmy - porwany portret został wykonany przez legendarnego polskiego fotografika Jana Papierza w 1974 roku i przedstawia ojca Świętego - Rogera Moore'a Seniora podczas partyjki zielonych.

W kuluarach Sejmu przebąkuje się o powołaniu kolejnej Komisji Śmiesznej, której zadaniem będzie uświadomienie opinii publicznej, że winą za zaistniałą sytuację należy obarczyć Proformę Obyfotelską.

Tymczasem ubiegłoroczna Miss Mokrego Podkoszulka twierdzi, że nie takie zdjęcia już widziała i jakby co, to nawet ona sama może zdjąć to i owo. Nasi reporterzy prężą już obiektywy.

Parias Milton
2006-06-20

Powiadom znajomego o tym artykule  |  Wykop tego newsa