NIEWIERZPLOT.COM > Z KRAJU
Narodowy Front Walki z Szatanem

Polskę zelektryzowała informcja o planowanym powstaniu Centrum Walki z Szatanem. Ośrodek miałby zostać zlokalizowany w emaliowanej wannie na tyłach masarni w Koluszkach.

Centrum ma nieść pomoc osobom, które obawiają się złego wpływu mrocznych mocy na duszę i uczynki.

Przedsięwzięciu patronuje Sam-Marian Rokita, człowiek o anielskim usposobieniu, przyjaciel artystów, z zamiłowania wzięty milioner i ginący gatunek kaktusa. To dzięki jego uprzejmości mogliśmy dowiedzieć się nieco więcej o całym przedsięwzięciu.

Już dziś wiadomo, że do dyspozycji osób korzystających z gościny ośrodka przygotowano laboratorium pirotechniczne, sale treningowe (wraz z opieką trenerów boksu, judo, ulicznego freestyle'u i zen) oraz kasyno z ruletką i stragan z warzywami.

W ramach walki z Szatanem pensjonariusze ćwiczyć będą fechtunek, walkę wręcz, obsługę Uzi, Nintendo i szczoteczki do zębów - wszak nie od dziś wiadomo, że braki w higienie stanowią pierwszy krok na drodze do samozatracenia.

Prelekcję o powodach wyrzucenia ludzkich prarodziców z Raju wygłosi Steve Jobs z firmy Apple. Oliwy do dyskusyjnego ognia niewątpliwie doleją odczyty Joanny D'Arc i Giordano Bruno - popularnych swego czasu heretyków opętanych przez Szatana.

Swej szansy upatrują tu także liczni przedsiębiorcy. Na billboardach w okolicy już teraz można spotkać się z reklamą producenta ścianek gips-kartonowych - "Szukasz oparcia? Do licha, my Ci je zapewnimy".

Rapist Milton
2007-12-28

Powiadom znajomego o tym artykule  |  Wykop tego newsa