NIEWIERZPLOT.COM > ZE ŚWIATA
Na tropie Człowieka Zarosta

Od jednego z naszych czytelników otrzymaliśmy zadziwiającą informację. Otóż wpadł na trop enigmatycznego Człowieka Zarosta! Zapewne niewielu z Was o nim słyszało. W telegraficznym skrócie przedstawimy fakty dowodzące jego istnienia.

W 1990 roku zauważono, iż zapora elektrowni wodnej w Solinie zaczyna pękać. By nie wywoływać paniki wśród okolicznych mieszkańców, postawiono nie podawać niepokojącej informacji do mediów. Na miejsce wezwano tajemniczą postać obdarzoną niespotykanym darem. Otóż, dzięki swemu bujnemu zarostowi była ona w stanie uratować zaporę. Spędziła przy niej zaledwie tydzień, a dziura w tamie zaczęła zarastać! Nikt, z obecnych na miejscu przedstawicieli służb państwowych, nie był w stanie wytłumaczyć tego fenomenu, aczkolwiek, zgodnie uznano, iż ubytki w zaporze zarosły, co potwierdzono ściśle tajnym protokołem.

Jak widać na poniższym zdjęciu, zarosły nie tylko ubytki w zaporze, ale także zarost rzucił się na okoliczne tereny zielone.Niemal identyczna sytuacja miała miejsce na tamie Hoovera w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej. Jednakże w Kalifornii zakazano Człowiekowi Zarostowi rzucać swój uzdrowicielski urok na pobliskie góry.Kolejnym faktem jest, że znany zespół ZZ TOP, zaistniał dzięki pomocy Człowieka Zarosta! Nie jaka Eugenia W., pracująca jako kelnerka w przydrożnym amerykańskim lokalu, opowiedziała jednemu z klientów o swoim bratanku z Polski, obdarzonym wyjątkowymi zdolnościami. Owym klientem okazał się być Billy Gibbons współzałożyciel legendarnego bandu ZZ TOP! Chłopaki mieli nagrany swój pierwszy album (zatytułowany "ZZ Top's First Album", 1970), który miał się ukazać za kilka miesięcy i zawojować światowe listy przebojów. Był tylko jeden problem: członkowie zespoły byli brzydcy, w związku z czym, szefowie wytwórni nie chcieli tego wydać dopóki nie poprawią swojego image'u. Zatem, po uzyskaniu danych kontaktowych do bratanka pani Eugenii, ściągnęli chłopaka na miesiąc do siebie. Owym wybawicielem okazał się nasz Człowiek Zarost. Opowiedział jak prawdziwy mężczyzna wygląda w Polsce: nosi wąsy, brodę i nie goli się pod pachami. Zainspirowani tymi opowieściami, członkowie zespołu przestali się golić. Z czasem zauważyli namiętne spojrzenia kobiet w ich kierunku, po czym stwierdzili, że jeszcze większe powodzenie (na skalę światową) osiągną dzięki naprawdę bujnemu zarostowi. W efekcie, usłyszał o nich cały świat!Kończąc, chcemy powiedzieć, że sprawca tego całego globalnego zamieszania, Człowiek Zarost, udziela się również wśród naszych artystów. W ciągu ostatnich lat, można było zauważyć, że strzygł swoim wąsem m.in. na festiwalu WEŹ TO WYŁĄCZ 2007/2008. Jako dowód, poniższe wideo.
Pan Michał
2009-01-22

Powiadom znajomego o tym artykule  |  Wykop tego newsa