NIEWIERZPLOT.COM > POLITYKA
Grupa trzymająca sadzę

Świat zatrząsł się w posadach. Media nie ustają w licytacji, które z nich zmrozi społeczeństwo nagłówkiem w najbardziej dramatycznym tonie.

Od kilku tygodni wrogiem publicznym numer jeden jest tzw. Grupa H1N1, zwana także Grupą Trzymającą Sadzę. Jej członkowie w kolejnych wystąpieniach publicznych oczerniają polityków i autorytety moralne - piosenkarzy, felietonistów, piłkarzy, a nawet prezenterów telewizyjnych. Atakowani oraz ich sympatycy zostali rozjuszeni do żywego kiedy Grupa zaczęła postulować powrót do tzw. podstawowych wartości jak lojalność, serdeczność, czy wzajemna życzliwość.

Antoni Kiedyś, wokalista zespołu Rechot Szynszyli Peppers zaapelował do tzw. opinii publicznej, aby pozostawała głucha na te desperackie próby zmącenia klarującego się ładu, bo inaczej "wszyscy skończymy pod moralnym mostem nad rwącą rzeką dobra", jak ujął to artysta.

Parlament Europejski zlecił już opracowanie specjalnej normy ISO, która zniknie problem. Prace mają potrwać do końca przyszłego roku, a planowany budżet przedsięwzięcia szacuje się na 17 miliardów euro. Połowę tej kwoty wyasygnować mają Emiraty Arabskie, które dzięki sprzyjającemu klimatowi pieniędzy mają jak lodu.

Rapist Milton
2009-11-05

Powiadom znajomego o tym artykule  |  Wykop tego newsa