NIEWIERZPLOT.COM > OD REDAKCJI
Naga prawda

Ela z Płochocina: Niestety, nie dysponujemy rozebranym zdjęciem red. Fostera Jonesa. Nasz współpracownik obecnie przebywa w delegacji w dalekich krajach, gdzie zbiera niebieskie kombinerki i pompuje żaby za pomocą łyżki.

Marian z Łach: Oto krótki życiorys red. Jonesa: Urodził się w biednej rodzinie paryskich arystokratów. Już jako dziecko wędrował po rurach kanalizacyjnych, skąd wydobywał sensacyjne informacje. Gdy miał osiem lat, nieświadonmie przyczynił się do detronizacji króla Francji, ujawniając jego zamiłowanie do kaszankowej leguminy, co wywołało skandal na skalę europejską. Od tej chwili jest stałym współpracownikiem serwisu Nie wierz plot.com.

Do jego najnowszych osiągnięć należy zdemaskowanie siedmiu kardiologów, którzy za pomoca małych pędzeklków malowali swoim pacjentom żółte wąsiki, wmawiając im, że są już zdrowi i nie muszą zażywać kąpieli w dżemie pistacjowym.

Innym, niezwykle ważnym odkryciem red. Jonesa jest fakt, że dzieci nie przynosi muflon, lecz bocian.

Prywatnie, red. Jones jest prostokątnym bagażnikiem Poloneza, mocowanym na dachu. Wolne chwile spędza jako dziurkacz. Ma żonę, dwójkę dzieci i katar sienny.

Foster Jones
2002-03-17

Powiadom znajomego o tym artykule  |  Wykop tego newsa