NIEWIERZPLOT.COM > NAUKA
Komputery na wiadra?

Zespół profesorów-doktorów z uniwersytetu w Bachajce (Ocean Atlantycki) dokonał sensacyjnego odkrycia, które może odmienić losy świata.

Według informacji prof. Pontona, który uczestniczył w odkryciu, przed rzeszami posiadaczy "takich dużych metalowych skrzynek na narzędzia" otwiera się nowa perspektywa. Będą mogli oni już niedługo, po zastosowaniu cukru pudru i dyskietki 3.5 calowej doprowadzić do zwiększenia pojemności komputerów osobistych. Dotychczasowe pojemności wynosiły 10 l dla obudowy typu midi-tower i 6 l dla obudowy typu desk-top. Obecnie obudowy będą mogły pomieścić nawet trzykrotnie więcej! Jak powiedział nam prof. Ponton, najważniejsze jest w tej chwili opracowanie metody opróżniania odbudów, w celu powiększenia objętości.

Przytznamy się nieskromnie, że dziennikarz serwisu Nie wierz plot.com - Foster Jones przyczynił się do zakończenia tej frapującej historii. W swojej rozmowie z prof. Pontonem zaproponował mu użycie śrubokrętu do usunięcia podzespołów zajmujących miejsce w obudowach. Prof. Ponton po usłyszeniu tej informacji oddalił się biegiem w kierunku swego laboratorium, wymachując przy tym rękami i krzycąc niezrozumiałe słowa.

Z dziennikarskiego obowiązku dodamy również, że hiszpański producent kakako w proszku, opracował już metodę przerobienia pustych obudów midi-tower na wiadra, które będą wysyłane do Ochotniczych Straży Pożarnych w Kozłówce Dojnej, na Spitsbergenie i w zachodniej Botswanie.

Foster Jones
2002-03-17

Powiadom znajomego o tym artykule  |  Wykop tego newsa